ЧЕСНО – це громадський рух який допоможе вам дізнатися всю правду про кандидатів

| 29.11.2018

Як відомо багатьом людям чесно це громадська організація, яка хоче, щоб вибір людей був максимально правильним і прозорим під час вибору кандидата на посаду країни. Завдяки детальному моніторингу ми контролюємо всі витрати виборців. Разом з демократичним інститутом ми розробили спеціальну компанію «Стеж за грошима».

Головною метою нашої організації є допомога у виборах в органи влади тільки справжніх і чесних кандидатів. Ви зможете отримати доступ до всієї інформації про джерела фінансування, яка допоможе вам вибрати свого представника.

Варто об’єднатися і почати вимагати від усіх представників на дану посаду повної доступності, парності, чесності і, звичайно ж, ми прагнемо зробити так щоб сам політик змінив думку і почав звітувати перед людьми.

У більшості містах України під час реалізації ідеї організації буде проводитися різні тренінги, прес-конференції. Також ми б хотіли наголосити на тому, що кандидати передвиборної кампанії вже встигли підписати декларацію про відповідальність. Разом ми зможемо зробити вибір чесним для того щоб політики, які претендують на посаду керівників, діяли відповідно.

ЧЕСНО – це громадський рух, до якого входять активісти громадських організацій, а також волонтери. Ми діємо по всій території України і за її межами, а також робимо абсолютно все для того щоб величезній кількості людей стало відома вся необхідна інформація про обраний ним кандидата.

Наша команда прагне щоб абсолютно всі люди на основі фактів змогли провести детальний аналіз і самостійно прийняли своє рішення, яке не змусить їх жаліти надалі про це. Підписуйтесь на нас в соціальних мережах і стежте за всіма новинами політики.

Радимо вас підтримати наш рух і тільки тоді об’єднавшись разом ми зможемо вимагати від представників партій, а також від багатьох кандидатів прозорості, доступності всієї інформації для широкої громадськості. Приєднуйтесь до нашого веб-ресурсу chesno.org і отримаєте тільки перевірені факти про діяльність всіх чиновників. Думайте самостійне вибирайте для своєї держави лише найкращого і чесного керівника, зробити свою країну сильною і могутньою можна тільки якщо їй буде управляти чесний кандидат.

Тільки за допомогою нашої думки з усіма громадянами країни і наполегливістю ми зможемо поліпшити своє життя і навести порядок в країні. Чекаємо вас на нашому інформаційному сайті для того щоб ви могли прийняти правильне рішення.

Джерело: https://www.chesno.org/