Металопластикові вікна

| 26.04.2016

З приводу металопластикових вікон писана і переписана не одна тисяча статей. Починаючи від переваг металопластикових вікон і закінчуючи порадами (а часом і критикою) на тему як не помилитися у виборі пластикових вікон.Про переваги виробів з ПВХ, думки часто розходяться. Одні вважають пластикові вікна мало не панацеєю від усіх бід, мовляв, мовляв, вони і від морозів захистять, і від зайвого перегрівання квартири в літню спеку і допоможуть заощадити витрати сімейного бюджету на опалення житла.

Інші, навпаки, відносяться до пластикових вікон досить скептично, віддаючи перевагу натуральним матеріалам. При чому, мотивація часто досить чи не об’єктивна, починаючи нібито з меншою вартості дерев’яних вікон і закінчуючи можливістю вікон «дихати».Проте, і у одних і у інших опонентів, в доказах є своє раціональне зерно.
Пластикові вікна , якщо вони професійно встановлені, дійсно, практично герметичні і не допускають повітрообміну в приміщенні, що, безсумнівно, веде за собою зміну мікроклімату в кімнаті.І якщо там є додаткові посилюючі фактори, такі як маленька площа, погана вентиляція та інше, це може стати причиною запотівання вікон і появи в подальшому грибка.

Але виною тому не вікна, які в даному випадку виступають приводом для обурення, а саме погана вентиляція і утруднений доступ потокам теплого повітря до вікна.Проблема ця вирішується частим провітрюванням приміщення або звільненням його від надмірної завантаженості. А також необхідно стежити за тим, щоб не був перекритий потік теплого повітря від батарей до вікна, тобто просто не вішати довгі штори і заздалегідь подбати про те, щоб підвіконня не був занадто широким.

Про вартість, точніше співвідношенні цін дерев’яних і пластикових вікон говорити складно, оскільки вікна все різні. Але якщо мова йде про сучасних дерев’яних вікнах, виконаних з якісної витриманою деревини і оснащених хорошою фурнітурою і надійним склопакетом, то їх вартість в рази перевищує вартість пластикових конструкцій.Порад про те, як вибрати пластикові вікна, якщо вже ви вирішили ставити саме їх, теж вистачає. Не будемо зупинятися на варіантах типу «наші вікна краще всіх», так само як і на варіанті «всі вікна однакові».

Таке думки теж мають місце бути, але вони занадто перебільшені, щоб претендувати на об’єктивність.З таким же успіхом можна міркувати про автомобілі. Є люди, яким байдуже на чому пересуватися, є ж і такі, які навпаки, віддають перевагу одній марці і ніяких заперечень не допускають. А суть всього цього зводиться до того, що кожен знаходить для себе оптимальний варіант співвідношення ціна і якості. Є можливість, можна купити «БМВ» чи поставити вікна з елітного профілю з дорогою фурнітурою і масою додаткових опцій можливостей. Для рядовий домогосподарки немає різниці між Хондою і Ауді, але власники авто явно не бездумно віддали перевагу тій чи іншій марці, вони керувалися цілком об’єктивними технічними характеристиками тієї чи іншої машини.

 Отож якщо не хочете особливо вдаватися в деталі, замовляйте вікно у перевіреної компанії, яка давно працює на ринку і дорожить своєю репутацією. Вони в свою чергу не співпрацюватимуть з постачальниками, що роблять неякісні вироби, оскільки і тим і іншим доведеться відповідати за свою роботу.А якщо ви все ж налаштовані покопатися в деталях, тоді знайдете в металопластикових вікнах багато відмінностей і зможете вибрати, що саме більш актуально для вас, знову таки в обраній вами цінової категорії.